Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Една корона която всички искат и една неизбежна война. Кой ще стане крал? Коя крациа? Колко още кръв ще се пролее?
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; 6775898H
Log in

I forgot my password

Latest topics
» "I don't have problems.They have me." - {Amelia}
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptyFri Nov 22, 2013 10:17 pm by margaery tyrell.

» Търси се екип!
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptyFri Nov 22, 2013 6:25 pm by margaery tyrell.

» Вашите форуми!
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptySun Nov 03, 2013 12:39 pm by .godfrey

» not a queen, a khaleesi;
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptySat Oct 26, 2013 6:27 pm by margaery tyrell.

» Разпределение на парите.
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptyFri Aug 16, 2013 1:09 pm by margaery tyrell.

» Нашите приятели.
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptyFri Aug 16, 2013 12:48 pm by margaery tyrell.

» Вашите мнения и идеи!
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptyWed Aug 14, 2013 8:14 pm by margaery tyrell.

» Предложения, похвали, критики.
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptyWed Aug 14, 2013 8:02 pm by margaery tyrell.

» our awesome spaaam.
§each of us has a story, and this is the story of Natalie; EmptyWed Aug 14, 2013 7:25 pm by margaery tyrell.

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 13 on Mon Nov 15, 2021 5:23 am

§each of us has a story, and this is the story of Natalie;

2 posters

 :: Archive. :: Archive.

Go down

§each of us has a story, and this is the story of Natalie; Empty §each of us has a story, and this is the story of Natalie;

Post by Natalie Rivera Thu Aug 08, 2013 7:57 pm

Име:
Натали Ривера

Години:
25

Род:
free people.

Характер:
Живота ми се дели на два периода: преди и след умирането на родителите ми.Казвам защото има връзка и с характера ми не само с историята.
Преди умирането на родителите ми:
С една дума дете за пример.Едно на милярд.Да кажем на милион,защото ще останат много малко децата за пример.Бях много възпитана на времето.С една дума момиче за пример.
След умирането на родителите ми:
Тотална промяна.Всичко,което съм правела преди своята любов към всичко започна да се променя,поради факта,че родителите ми умират.Не успях да го преживея и все още не мога.Всички ме подтикваха към промяната и реших да се променя,но вече нищо не е същото.Започнах да се държи с приятелите си така,както те се държат с мен.Вече тези закачки при гаджето ги нямаше.От 15те си години насам не съм имала такова,или поне не сериозна връзка.Спря да и пука за всичко и всички,дори за мен самата.Вече не ме интересува абсолютно нищо.Готова съм да приема смъртта си всеки път,когато има удобен момент.Чувствам се някак по затворена.Различна.Отдавна не съм това,което бях.Промених се напълно.Всичко в мен се чувства така.Дори животът ми се промени много.

История:
Преди умирането на родителите ми;
Аз съм второто дете в семейството. Първото е брат ми, който е с една година по – голям от мен. Още като четири годишна съм започнала да се уча да свиря на цигулка и съм тренирала пеенето си. Всичко това в продължение на десет години. Когато ставам на осем ме изпращат в училище, в което да се уча на възпитание. Не помня как и беше името. От всичко това ми идва и цялото възпитание. Майка ми, която е била певица е имала детска формация, в която аз активно съм вземала участие. Общо взето така преминаваше живота ми в този период.
След умирането на родителите ми:
Те починаха при пожар аз самата научих за това месец след като се е случило. Тогава още в началото много плаках. Бях едва на тринадесет. От тогава ме гледаше леля ми, но по скоро толкова колкото да съм жива. През първите две години ме бе отписала от академията за обучение, защото нямаше необходимити средства и ме премести в обикновено училище. Всеки божи ден ходех и плаках на гроба на семейството ми. Но след това се съвзех и реших да спра да гледам назад. Както казах леля ми не ме гледаше усобено много, за това се случиха и някои други неща. Първото беше, че се изнесох от тази дупка, в която живеехме, още на 16 години. Тя дори не забеляза, но за нея е нормално. Започнах да живея в един хотел. Изкарвах пари с творчеството си и по точно не пеене, за рисуване. След смъртта на майка ми и баща ми се отказах от всичко, което някога бях могла да правя.

FC:
jessica jane clements
Natalie Rivera
Natalie Rivera
free human.
free human.

Posts : 28
Join date : 2013-08-08
Age : 24

http://dark-town-rpg.bulgarianforum.net

Back to top Go down

§each of us has a story, and this is the story of Natalie; Empty Re: §each of us has a story, and this is the story of Natalie;

Post by margaery tyrell. Thu Aug 08, 2013 8:04 pm

Одобрена си! Smile
margaery tyrell.
margaery tyrell.
Admin
Admin

Posts : 104
Join date : 2013-08-07

http://gameofthrones-rpg.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top


 :: Archive. :: Archive.

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum